Рідним пораненого криворізького оператора Волка потрібна допомога з пошуком житла у Львові – НСЖУ

logo
126180_ridnim_poranenogo_krivorizkogo_operatora_.jpeg


Інна Волк, дружина пораненого під час військових навчань у Кривому Розі оператора інформаційного порталу «Перший Криворізький» В’ячеслава Волка, просить допомогти з орендою квартири у Львові

Рідним пораненого криворізького оператора Волка потрібна допомога з пошуком житла у Львові – НСЖУ
Рідним пораненого криворізького оператора Волка потрібна допомога з пошуком житла у Львові – НСЖУ

Про це повідомляє прес-служба Національної спілки журналістів України (НСЖУ).

 «Нам потрібне житло неподалік госпіталя. Він знаходиться на вул. Личаківській. Спершу хоча б однокімнатна квартира на два спальні місця, бо ми тут разом зі Славиною мамою. А далі я планую забрати дитину, то, можливо, потрібно буде і двокімнатну. Поки що ми зняли квартиру щодобово, але ціни за оренду досить високі. За однокімнатну треба заплатити за два місяці вперед, і ще й стовідсоткова сума від вартості – ріелтору», – розповіла пані Волк.

Вона повідомила, що наразі її чоловіка лікарі готують до операції з видалення осколків із хребта. За оцінками фахівців, стан пана Волка залишається стабільним.

Голова НСЖУ Сергій Томіленко повідомляє, що Спілка підтримує родину Волка та закликає колег до солідарності: «Для родини Волк трагедія, що відбулася  з В¢ячеславом, – дуже важке випробування, адже в родині підростає маленька дитина. І зараз Інна розривається між обов’язками, постійно перебуває біля свого чоловіка, але не втрачає оптимізму і віри в краще. Вона дуже мужньо переносить ситуацію, завжди відкрита до спілкування. Тому наша увага та допомога – і матеріальна, і інформаційна – родині дуже необхідні».

Пані Волк продовжує збір коштів для подальшого лікування чоловіка в ізраїльській клініці «Шиба», лікарі якої готові взятися за відновлення дихальної системи чоловіка. Нагадаємо, на операцію та реабілітацію пана Волка необхідно $400 тис.

Допомогти коштами можна на карту «ПриватБанку» 5168 7573 2133 8198, Волк Інна Олександрівна – дружина.

Як писав «Детектор медіа», 6 липня у Кривому Розі поранено оператора інформаційного порталу «Перший Криворізький» В’ячеслава Волка, який брав участь у зйомках постановочного кадру під час військових навчань. 

Підозрюваного затримано. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 7 років.

9 липня на прес-конференції військком Саксаганського районного військкомату Кривого Рогу Олександр Бритвич, який був відповідальний за навчальні збори, повідомив, що вправа, яку показував волонтер, що поцілив у оператора Волка, не була запланована.

Журналісти «Першого Криворізького» вважають, що відповідати за те, що трапилося, мають організатори навчань біля Саксаганського райвиконкому.

Понад 60 журналістів, активістів, громадських діячів, серед яких – голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко і викладач Школи журналістики УКУ (Львів) Отар Довженко, підписали лист-звернення до міністра оборони України Степана Полторака із закликом прозорого, швидкого, ґрунтовного та незалежного розслідування поранення під час навчань у Кривому Розі оператора В’ячеслава Волка та кваліфікації їх у відповідності до Законів України, а також розробити нові стандарти безпечної взаємодії ЗМІ зі ЗСУ та Міноборони.

Генеральний штаб ЗС України отримав окреме невідкладне доручення щодо вивчення фактів, викладених у зверненні журналістів з приводу поранення під час навчань криворізького журналіста В’ячеслава Волка.

27 липня доктор медичних наук, лікар-нейрохірург відділення відновлювальної нейрохірургії Інституту нейрохірургії ім.акад.Ромоданова АМН України Юрій Ямінський повідомив, що операцію В’ячеславу Волку можна відкласти на стільки, на скільки треба.

Наприкінці липня міністр оборони Степан Полторак доручив Департаменту медзабезпечення Міноборони надати допомогу в лікуванні оператора. Таке рішення було прийнято після звернення журналістів до Міноборони з приводу поранення під час навчань криворізького журналіста В’ячеслава Волка.

10 серпня очільник прес-служби оборонного відомства Олексій Чернобай повідомив «Детектору медіа», що Міноборони готове транспортувати пораненого криворізьккого оператора В’ячеслава Волка до Києва та надати своїх спеціалістів.

Наразі поранений оператор знаходиться у Львівському військовому госпіталі.

Читайте також

На фото – Інна та В’ячеслав Волк

Фото: YouTube


Реклама

А поділитися?