Рятувальники контролюють дотримання пожежної безпеки на полях

logo
113333_rjatuvalniki_kontroljujut_dotrimannja_poz.jpeg


З метою недопущення виникнення пожеж на полях під час збиральної кампанії співробітники Золочівського райвідділу ДСНС щоденно проводить профілактичні попереджувальні заходи, а також проводять рейдові перевірки сільгосппідприємств щодо дотримання правил пожежної безпеки при проведенні збиральних робіт.

Повідомляє сайт ЗОЛОЧІВ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт ГУ ДСНС України у Харківській області.

Так, 21 липня фахівці районного відділу ДСНС здійснили чергові рейдові перевірки сільськогосподарських підприємств у селах Одноробівка, Писарівка, Рясне, Лютівка та Цапівка Золочівського району.

Виїхавши безпосередньо на поля, де саме працювала зернозбиральна техніка, рятувальники нагадали комбайнерами основні правила пожежної безпеки під час жнив. Фахівці служби порятунку наголосили працівникам, що техніка повинна виходити в поле лише в справному стані та оснащена всіма необхідними засобами пожежогасіння. Також  рятувальники звернули увагу працівників господарств, що паління та розведення багать поблизу хлібних масивів у період жнив є недопустимим.

Під час профілактичної роботи співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій нагадали сільгосппрацівникам номер телефону служби порятунку та вручили тематичні листівки з інформаціями щодо попередження пожеж  під час збирання нового врожаю та діями при виникненні пожежі на сільгоспугіддях.

Джерело:  ЗОЛОЧІВ СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...