Рятувальники Львівщини бідкаються, що Аваков на них «забив»

logo
27299_rjatuvalniki_lvivwini_bidkajutsja_wo_avak.jpeg


Рятувальників Львівщини обурює, чому Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков приділяє значно більше уваги поліцейським ніж рятувальникам. Це підтверджу гнівний пост на Facebook, який поширила профспілкова організація ДСНС України у Львівській області, передає кореспондент Львівського порталу.

поліція і рятувальники

Перше, що обурило членів профспілки – чому компенсація родинам загиблих рятувальників становить 5 разів меншу суму, ніж виплата для рідних поліцейських.

«Скажіть, будь ласка, пане Аваков, пане Чечоткін, чим родини загиблих рятувальників на пожежі, яка сталась на Грибовицькому сміттєзвалищі, гірші за родини розстріляних поліцейських в Дніпрі? Родини рятувальників отримали від держави компенсацію в розмірі 120-140 тисяч гривень, а родини поліцейських – 700 тисяч гривень і квартири, хоч ДСНС входить в МВС, яким керує Аваков», – йдеться я уповідомленні.

Окрім того організація написала про мізерні зарплати та застаріле обладнання та костюми працівників ДСНС.«Рятувальники працюють за зарплату 3000-3500 тисячі гривень, часто порушуючи закони і норми працюючи сутку через дві, на старих ЗІЛАХ в костюмах зварщиків з 80-х років, і ланка ГДЗС складається з двох газодимозахисників, а не трьох. Чому? Скільки ще потрібно сліз батьків, дружин і дітей, щоб Ви звернули увагу на своїх підлеглих!?», – зазначають члени профспілки.

Фото: соцмережі


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...