Родини загиблих на Грибовицькому сміттєзвалищі рятувальників не мають претензій до мерїї

logo
120361_rodini_zagiblih_na_gribovickomu_smittezva.jpeg


13.08.2017, 09:45

Грибовичская свалка, компенсация, мэрия, искРодини загиблих на Грибовицькому сміттєзвалищі рятувальників відкликали позов про відшкодування моральної шкоди. Про це повідомляють “Наші гроші. Львів”, посилаючись на Єдиний державний реєстр судових рішень. 

Родини рятувальників, які загинули під час пожежі та зсуву сміття на Грибовицькому сміттєзвалищі, відмовились від позову про відшкодування моральної шкоди до Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. Галицький районний суд міста Львова задовольнив клопотання  представника потерпілих про відмову від цивільного позову, оскільки Львівська міська рада сплатила компенсацію, на яку вони погодилися. У Львівській міській раді повідомили “НГ. Львів”, що загалом було передбачено 4 млн грн. компенсації, що в результаті виходить понад 400 тис. грн. 8 особам за вирахуванням податків.

Дружини рятувальників від свого імені та імені дітей звернулись із цивільним позовом до суду 29 березня 2017 року. Позов було подано у рамках кримінального провадження відносно екс-керівника управління житлового господарство Львівської міської ради Юрія Гольця.

Нагадаємо, пожежа на Грибовицькому сміттєзвалищі почалось 28 травня 2016 року. 30 травня стався зсув ґрунту – рятувальники ДСНС Андрій Вненкевич, Юрій Рудий, Богдан Юнка та еколог комунального підприємства «Збиранка» Олександр Бутін опинились під завалами сміття. Тіла трьох рятувальників знайшли на глибині близько шести метрів, пошуки зниклого еколога зупинили через загрозу повторного обвалу. Виконком Львівської міської ради  ухвалив рішення про виділення щомісячної стипендії для дітей загиблих рятувальників у розмірі 4 тис. грн та виділив сім’ям загиблих 2-кімнатні квартири у Львові. Тіло еколога Олександра Бутіна не знайшли, тому до загиблих не зарахували. 

Семьи погибших на Грибовицкой свалке спасателей отозвали иск о возмещении морального ущерба. Об этом сообщают “Наши деньги. Львов”, ссылаясь на Единый государственный реестр судебных решений. 

Семьи спасателей, погибших во время пожара и смещения мусора на Грибовичской свалке, отказались от иска о возмещении морального ущерба к Департаменту жилищного хозяйства и инфраструктуры Львовского городского совета. Галицкий районный суд Львова удовлетворил ходатайство представителя потерпевших об отказе от гражданского иска, поскольку Львовский городской совет оплатила компенсацию, на которую они согласились. Во Львовском городском совете сообщили “НГ. Львов “, что в целом было предусмотрено 4 млн грн. компенсации, в результате получается более 400 тыс. грн. каждому из восьми человек за вычетом налогов.

Жены спасателей от своего имени и имени детей обратились с гражданским иском в суд 29 марта 2017 года. Иск был подан в рамках уголовного производства в отношении экс-руководителя управления жилищного хозяйство Львовского городского совета Юрия Гольца.

Напомним, пожар на Грибовичской свалке начался 28 мая 2016 года. 30 мая произошел оползень – спасатели ГСЧС Андрей Вненкевич, Юрий Рыжий, Богдан Юнка и эколог коммунального предприятия “Збиранка” Александр Бутин оказались под завалами мусора. Тела трех спасателей нашли на глубине около шести метров, поиски пропавшего эколога остановили из-за угрозы повторного обвала. Исполком Львовского городского совета принял решение о выделении ежемесячной стипендии для детей погибших спасателей в размере 4 тыс. грн и выделил семьям погибших 2-комнатные квартиры во Львове. Тело эколога Александра Бутина не нашли, поэтому к погибшим не засчитали. 


Реклама

А поділитися?