«Російське товариство» має п’ять днів, щоб покинути приміщення на Короленка

logo
38018_rosijske_tovaristvo_mae_p_jat_dniv_wob_po.jpeg


До 14 листопада «Російське товариство» має виселитися з приміщення на вул. Короленка, 1а. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

rosiyske-tovaristvo

За словами заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, «Російському товариству» вже надіслано прохання звільнити приміщення  до 14 листопада. Аналогічного листа отримала і газета «Русский весник», яка також зареєстрована на Короленка, 1 а. Попереду, прогнозує Володимир Гірняк, судова тяганина із нинішніми орендарями, проте це аж ніяк не повинно гальмувати формування умов та проведення конкурсу. Тож на черзі – обговорення цільового призначення приміщення та конкурсних умов в середовищі ГО.

«Це приміщення має використовуватись для громадських організацій, пов’язаних із АТО. Сьогодні ми запросили абсолютно всіх представників ГО, бо не хотіли би, аби процес проведення конкурсів і підведення результату вніс якісь конфліктні ситуації в середовище атовців. Наша мета – максимально об’єднати ці організації, аби вони визначились і з приміщення був толк. Ключова річ – щоб наша і ваша позиція була спільною», – наголосив Володимир Гірняк. Та додав – можливі різні варіанти цільового використання приміщення.

Як відомо одноголосним рішенням депутатів облради «Російське товариство ім. Пушкіна» та інші російські організацій, які нині працюють на Короленка, виселяють. Натомість приміщення буде передано одній із громадських організацій, пов’язаних із АТО.


Реклама

А поділитися?