Російський культурний центр у Львові позиватиметься до суду, щоб зберегти приміщення

logo
35600_rosijskij_kulturnij_centr_u_lvovi_pozivat.jpeg


У Львові мають намір вивільнити приміщення на вулиці Короленка, 1а від теперішніх користувачів – Російського товариства ім. О. Пушкіна.
фото: lviv.depo.ua

фото: lviv.depo.ua

25 жовтня під час засідання Обласної ради депутати заслухали звіт комісії, яка вивчала питання доцільності функціонування Російського культурного центру у приміщенні за адресою вул. Короленка, 1а. Врахувавши усі аргументи, вирішили розпочати процес вивільнення приміщення.

«Конкретного рішення облради із цього питання ще немає, але найближчим часом планується його підписання. Лише після цього зможемо розпочати процес реалізації. Спочатку приміщення передадуть на баланс комунального підприємства «Нерухомість і майно». Тоді потрібно буде вивільнити його від теперішніх користувачів. Після того –  розробити кошторисну документацію для ремонту, і лише після завершення робіт із облаштування приміщення буде готове для надання новим користувачам», – розповів Tvoemisto.tv Микола Бандра, начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради

Для обрання нових користувачів проведуть конкурс. Обиратимуть із-поміж громадських організацій, що займаються волонтерством і допомогою АТО. Відповідно до методики розрахунку орендної палати, громадські організації матимуть менші ціни, аніж, до прикладу, бізнес-центри і т.п.

Як зазначив начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради, кошти на ремонт приміщення, що вулиці Короленка, 1а, планують закласти у бюджеті на наступний рік. «Швидкість реалізації задуму також залежить від того, на скільки швидко теперішні користувачі його вивільнять»,  – додав Микола Бандра.

Як повідомили у відповідь на інформаційний запит Tvoemisto.tv у Російсьому товаристві ім. О. Пушкіна, вони позиватимуться до суду через рішення Обласної ради виселити Російський культурний центр із приміщення на вул. Короленка, 1а.

На офіційному сайті організації повідомляють, що представники Російського товариства ім. О. Пушкіна не мають нічого проти захисників України, але «змушені констатувати не тільки юридичну неправомірність такого рішення в силу певних юридичних фактів, а й непродуманість політичних наслідків цього кроку».

Додамо, Російський культурний центр у Львові — організація російської діаспори у Львові та на Західній Україні. Будівля організації виділена Львівською владою у 1990 році, але центр розпочав свою діяльність через шість років у 1996 році.

Опублікувала Наталія Середюк


Реклама

А поділитися?



Вам має сподобатись...