Роз’яснення переваг сплати єдиного внеску

logo
103725_roz_jasnennja_perevag_splati_edinogo_vnes.jpeg


22 червня 2017 року працівниками Кам’янка-Бузького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області проведено зустрічі з фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування та віднесені до першої групи платників єдиного податку, щодо роз’яснення переваг сплати єдиного внеску у розмірі не менше мінімального страхового внеску. Страхувальників повідомлено, що для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць, необхідно сплатити за місяць єдиний внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, тобто 704,00 грн.

Повідомляє сайт Кам’янка-Бузька Сьогодні.

Інформовано роботодавців про відповідальність пов’язану з використанням не задекларованої праці. Також повідомлено про проведення  інспекційної кампанії по питаннях виявлення фактів не задекларованих трудових відносин Державною службою України з питань праці.

Фізичним особам – підприємцям роздано буклети про переваги громадян в яких задекларована праця та інформаційні листівки щодо функціональних можливостей дистанційного доступу громадян, що надаються Пенсійним фондом України, зокрема через інформаційний сервіс web-портал електронних послуг.


Реклама

А поділитися?