Розпочався ремонт автодороги Львів-Тернопіль

logo
119139_rozpochavsja_remont_avtodorogi_lviv_terno.jpeg


dorogiУчора, 7 серпня, розпочався ремонт автодорозі Львів-Тернопіль, яку цього року визначили однією з пріоритетних магістралей щодо будівництва та ремонту. Про це стало відомо під час щотижневої наради з питань експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, повідомила прес-служба Тернопільської облдержадміністрації.

Як повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик, наразі на автомобільній магістралі Тернопіль – Львів працює одна команда «Техно-Буд-Центр».

За перший день було зроблено 400 метрів основи. Сьогодні ж, 8 серпня, планують зробити ще 500 метрів основи.

Як повідомляв Форпост, реконструйована дорога Львів-Тернопіль-Одеса-Миколаїв має стати частиною транспортного коридору між балтійськими та чорноморськими портами. У рамках цього проекту передбачається реконструкція і капітальний ремонт понад 70 кілометрів дороги Краковець – Львів, понад 90 кілометрів Львів- Тернопіль, майже 270 кілометрів дороги Умань -Одеса, ремонт і реконструкція інших ділянок цієї дороги, реконструкція північного об’їзду Львова і будівництво східного об’їзду Тернополя, будівництво декількох десятків нових транспортних розв’язок.


Реклама

А поділитися?