«Розумним» мікрорайоном у Львові стане вул. Наукова – Володимира Великого

logo
35648_rozumnim_mikrorajonom_u_lvovi_stane_vul_n.jpeg


У голосуванні за мікрорайон Львова, у якому наступного року впровадять низку ІТ-новинок, переміг мікрорайон вул. Наукова – Володимира Великого.

Голосування тривало два тижні і завершилось у п’ятницю 28 жовтня. Згідно з результатами голосування, перше місце посів мікрорайон вул. Наукова – Володимира Великого, друге – Рясне-1, третє – Топольна – Замарстинів.

Проте ІТ-управління ЛМР перевіряло всі голоси, аби виключити можливість накруток. У понеділок, 31 жовтня, начальник ІТ-управління ЛМР Іван Коржов повідомив ZAXID.NET, що під час перевірки накруток не виявили. Відтак, переможцем став мікрорайон, який набрав найбільше голосів, – вул. Наукова – Володимира Великого.

Мікрорайон розташований у Франківському районі Львова

Відтепер протягом місяця фахівці з ІТ-компаній, посадовці ЛМР та активісти будуть обстежувати район-переможець, щоб визначати, які саме інновації будуть у мікрорайоні. Це можуть бути «розумні» зупинки, камери відеоспостереження, сонячні батареї тощо.

25 листопада на форумі електронного врядування представлять проект перетворення мікрорайону.

Усі елементи «розумного» району Львівська мерія планує впровадити протягом 2017 року.

Додамо, що міркрорайон вул. Наукова – Володимира Великого розташований у Франківському районі Львова. Мікрорайон має площу 3,36 км2 і обмежений вул. Стрийською на сході та вул. Кульпарківською на заході. У мікрорайоні живуть близько 62 тис. львів’ян. 


Реклама

А поділитися?