Садовий хоче долучити НАБУ до справи щодо звинувачення його у корупції

logo
22405_sadovij_hoche_doluchiti_nabu_do_spravi_wo.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий звернеться до Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) з проханням розслідувати усі звинувачення, які висуваються йому, з приводу корупції. Про це він заявив на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

“Щодо звинувачень у корупції. Сьогодні скеровую листа до НАБУ з проханням ретельно вивчити усі звинувачення, які були зроблені на мою адресу. Готовий надати усі можливі свідчення та докази, аби відповідна перевірка пройшла швидко та ефективно”, – зазначив він.

За словами Садового, до таких дій його підштовхує недосконалість судової системи. “У мене немає багато інструментів, аби захищати своє чесне ім’я. Наші суди не вміють працювати з аналізом методів Геббельса та давати оцінку маніпуляційним технологіям”, – пояснив він.

Нагадаємо, напередодні виборів у минулому році на одному із львівських телеканалів було продемонстровано фільм “Таємниці Ратуші: початок”, автори якого звинуватили мера Львова Садового у співпраці з російськими спецслужбами (ФСБ), корупції та інших зловживаннях. При цьому автори фільму не вказувалися.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...