Садовий наїхав на Гройсмана та згадав мера Вінниці (Фото)

logo
101954_sadovij_najihav_na_grojsmana_ta_zgadav_me.jpeg


Протистояння між мера Львова Андрієм Садовим та Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом продовжується. Цього разу очільник Західної столиці висловився щодо сміттєвого питання на своїй сторінці у Facebook. Згадав і міського голову Вінниці Сергія Моргунова. 

“Чи є межа цинізму пана Прем’єр-міністра? Володимир Гройсман просить всіх допомогти Львову в ліквідації екологічної кризи, якщо я “раптом” звернусь.

Я нагадую пану Президенту та пану Прем’єр-міністру, що у них у шухлядах лежать вже П’ЯТЬ (!) звернень міської комісії з надзвичайних ситуацій з проханням про допомогу місту (або як мінімум припинити блокаду), які відверто ігноруються.

Офіційних звернень до органів місцевого самоврядування України, до обласних державних адміністрацій і подальших відмов (найчастіше за ініціативою місцевих фракцій БПП) – сотні. Зокрема і від вірного соратника Володимира Гройсмана мера Вінниці Моргунова (на фото). Дехто відверто в очі каже, що є пряма заборона “зверху” навіть на найменший об’єм допомогти. В цьому – вся “сила” і “децентралізованість” місцевого самоврядування України.

Про 14 запропонованих ділянок під полігон в межах області я навіть не знаю як коментувати. Припускаю, що пана Прем’єр-міністра підставляють з інформацією місцеві державні чиновники. Бо це – відверта неправда! Це якщо пропозицією не вважати листи типу: “там біля села такого-то є якесь поле, ніби нічийне. Може ви там собі звалище зробите?”. Жодного іншого результату, крім збурення сільських громад, це дати не може.

Реальним кроком державної влади в цій ситуації для недопущення екологічного лиха може бути:

1.) розблокування діючих полігонів

2.) надання ділянки для нового резервного полігону для Львова та 4-х районів області, який відповідатиме ДБН В.2.4-2-2005 “Полігони твердих побутових відходів”.

І ще раз наголошу нашим владоможцям. Жодні рейтинги не вартують життя і здоров’я людей!”

Згаданий лист від Вінницької мерії.  


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...