Садовий обіцяє виділити учасникам АТО 400 мільйонів гривень

logo
28870_sadovij_obicjae_vidiliti_uchasnikam_ato_4.jpeg


Садовий обіцяє виділити учасникам АТО 400 мільйонів гривень

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що влада міста має намір виділити 400 мільйонів гривень на соціальні виплати учасникам бойових дій в Донбасі. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook у вівторок, 4 жовтня.

За словами Садового, він винесе на розгляд міськради пропозицію включити такі витрати до бюджету міста. «Це означає виплату 100 тисяч гривень кожному бійцю», – пояснив мер.

Крім того, влада Львова будуть допомагати учасникам АТО отримувати належні їм за законом земельні ділянки. Садовий наголосив, що таким чином він намагається виконати обіцянки, які Київ давав громадянам країни.

«Державні лідери багато чого наобіцяли українцям, яких мобілізували на війну. Згадати хоча б “зарплату в одну тисячу гривень в день” і страхування життя “кожного солдата на один мільйон гривень” », – написав він.

У липні стало відомо про скандал із землею для учасника АТО в Полтаві – влада міста відправили колишнього військовослужбовця отримувати ділянку до Криму.

У червні в Житомирській області України ветерани АТО перекрили рух на трасі Київ – Чоп, вимагаючи справедливого розподілу землі та пільгового проїзду в громадському транспорті. «Влада взагалі нічого не робить ні для нас, ні для інших українців. Люди просто зубожіли », – заявив один із учасників акції.

Loading…


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...