Садовий опублікував сотні документів з відмовами від міських рад

logo
102871_sadovij_opublikuvav_sotni_dokumentiv_z_vi.jpeg


На сайті Львівської міської ради з’явився розділ “Сміттєва блокада”, де прес-служба ради розміщує оновлення інформації про стан сміттєвого питання у Львові.

Зокрема, Андрій Іванович подбав про те, щоб всі побачили, скільки разів він намагався звернутись до українських міст, а вони йому відмовляли. Загалом, як повідомляє прес-служба, з січня направлено близько півтисячі звернень до різних областей України.

Погортавши сторінки відмов, так старанно відсортовані по областях та датах, складається враження, що це мало б виправдати мера міста, мовляв, він ж намагався…

Андрій Садовий зараз наголошує на тому, що йому не хотіли допомогти. Всі листи направлені з січня вже 2017 року. Однак, до цього часу вже всі розуміли, що ситуація починає ставати критичною.

При цьому, аргументування міських та селищних рад цілком зрозумілі -“переповнені майданчики”, “полігон вичерпав свої можливості”, “мешканці вже декілька років протестують проти територій поруч із селами” тощо. Не здається, що це те ж саме, що у Львові? Найстрашніше те, що це правда – і в Україні дійсно масштабні проблеми зі сміттям. Львів – це перше місто, котре починає тонути у власних відходах, як б це дико не звучало. Його немає куди вивозити.

Єдина і найбільша помилка мерії Львова в тому, що вони не почали думати про сміттєпереробний завод ще декілька років тому, коли іноземні інвестори хотіли побудувати його тут безкоштовно – ще й доплатили б.

А зараз можна почитати відмови.

Нагадаємо, раніше “Львівські” повідомляли, що ситуація в мсті стабільна, а переповненими залишаються близько 40% контейнерів. Мешканці Львова готуються до чергових пікетів – це все, що поки діє. В кращій перспективі його приберуть і вивезуть на околиці або залишать в машині, а в гіршій – воно так і залишиться лежати на цій вулиці.

Нагадаємо, до кінця тижня в місті мають впровадити строгу систему сортування, але відповідні наліпки розмістять наразі біля очищених контейнерів. Як ви вважаєте, сортування може допомогти?


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...