Садовий опублікував ультиматум центральної влади щодо сміття у Львові

logo
103396_sadovij_opublikuvav_ultimatum_centralnoji.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий оприлюднив вимоги центральної влади до міста, після виконання яких припиниться його сміттєва блокада.

Відповідний допис з’явився на його сторінці у Facebook.

“Щойно ознайомився з умовами офіційного ультиматуму представника центральної влади на Львівщині. Фактично мова про те, що лише за виконання цих умов блокада Львова припиниться”, – наголосив мер найбільшого західноукраїнського міста.

Читайте також: У Порошенка підготували темники про львівське сміття і “відставку” Садового

Зауважимо, що ультиматум за підписом голови ЛОДА Олега Синютки складається з чотирьох пунктів:

Прийняти рішення про передачу функцій щодо управління ТПВ Львівській ОДА;

Передбачити субвенцію для вивозу ТПВ обласному бюджету в розмірі 300 мільйонів гривень з розрахунку на рік;

Припинити переводити господарську проблему у політичну площину;

Передати у тимчасове управління на період здійснення повноважень щодо вивозу ТПВ Львівською ОДА комунальне підприємство “Львівспецкомунтранс”.

Додамо, що свою позицію щодо цього Андрій Садовий має намір оприлюднити на брифінгу 23 червня.

Нагадаємо, 12 червня, Львівська міська комісія з надзвичайних ситуацій прийняла офіційне рішення про необхідність оголошення Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації. Відповідне звернення надіслали до уряду, РНБО, президента та Львівської обласної держадміністрації.

За даними Львівської мерії, кількість невивезеного сміття у міста сягнула критичного рівня, оскільки навколишні полігони ТПВ відмовляються приймати львівські сміттєвози.

У зв’язку із ситуацією, що склалася, вже три депутати від “Самопомочі” оголосили про голодування на знак протесту. Першим почав голодувати голова фракції “Самопоміч” Олег Березюк. За ним у вівторок оголосили голодування Оксана Сироїд і Тарас Пастух.

А поділитися?