Садовий пише листа Синтютці. Хоче повернути Львову «швидкі»

logo
103600_sadovij_pishe_lista_sintjutci_hoche_pover.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні, 23червня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міськради дав доручення звернутись до Міністерства здоров’я та обласної влади щодо впорядкування роботи «Швидкої медичної допомоги» у Львові. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

Так, один з членів виконкому Орест Печенко підняв питання недільної трагедії біля церкви Андрія у Львові.

«Швидка їхала 25 хвилин», – зазначив він.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що ситуація з доїздом «швидких» погіршилась після того, як реанімобілі почали виїжджати за межі міста.

«Коли швидка перейшла до впорядкування області, ситуація критично погіршилась. Коли це було у впорядкуванні міста, то ми дотримувались графіку у Львові 7-10 хвилин. Коли передали області, тепер швидка зі Львова виїжджає у райони у тому числі. А кількість машин не збільшилася. Суттєво ускладнилась ситуація на виїзд по Львову. Я не можу зрозуміти, чому ця тема не є пріоритетною», – побідкався мер Львова.

Відтак, він дав доручення підготувати офіційний лист Міністерству охорони здоров’я, Львівській облраді та Львівській ОДА «про невідкладні заходи, які би гарантували мешканцям Львова  надання своєчасної медичної допомоги».


А поділитися?Вам має сподобатись...