Садовий: Порошенко та Гройсман ведуть війну проти львів’ян

logo
101135_sadovij_poroshenko_ta_grojsman_vedut_vijn.jpeg


Мер Львова Андрій Садовий заявив, що сміттєва проблема у місті, яка створена штучно прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та президентом Петром Порошенком, є війною чинної влади проти власних людей.

Про це він повідомив у ефірі програми “Захід.нет.Live”.

“Задача влади – не заважати. Я не очікую жодної допомоги, я прошу: “Не заважайте”. Те, що ми бачимо зараз – це просто йде війна проти власних людей. Я розумію претензії Порошенка до мене особисто. Нема питань, робите те, що робите, там атакуєте… Але нащо робити заручниками людей, маючи в Україні 5500 полігонів для сміття”, – наголосив Садовий.

Мер Львова зазначив, що Гройсман міг би вирішити проблему зі сміттям у найкоротші строки, проте діючий прем’єр-міністр вирішив не втручатися у цю проблему та залишитися спостерігачем.

Водночас Садовий пояснив, що сміттєва проблема у Львові буде вирішуватися за рахунок пошуку резервних територій у місті для вивезення сміття зі спальних районів.   

Нагадаємо, Садовий назвав “елементарним хамством” відповідь Гройсмана на звернення Львова до центральної влади з проханням оголосити місто зоною надзвичайної екологічної ситуації.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...