Садовий прийняв “пропозицію” Синютки про вивіз сміття Львівською ОДА

logo
103787_sadovij_prijnjav_propoziciju_sinjutki_pro.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що влада міста має прийняти пропозицію від Олега Синютки щодо делегування ЛОДА функцій з утилізації львівського сміття. Однак це рішення ще має затвердити сесія міської ради.

Про це повідомляє zaxid.net.

“Я переконаний, що у цій ситуації ми повинні приймати цю пропозицію, ми повинні заплатити кошти, ми повинні мати можливість нормально жити і розвиватися, бо наше завдання зберегти людей”, – сказав Садовий.

Читайте також: Тепер є підтвердження, що проблема була не в міській владі Львова, – Любомир Зубач

Саму ж пропозицію ЛОДА Андрій Садовий назвав “ультиматумом”.

У новітній історії ми маємо унікальний приклад, коли намісник президента озвучує пропозицію, ультиматум, що місто має заплатити кошти, щоб уникнути подальшої блокади, яка може призвести до великих загроз, епідемій і хворіб. Це не є ультиматум Садовому, це ультиматум громаді міста Львова, і малим, і великим,– заявив міський голова Львова.

Попри це, ще невідомо, хто саме буде займатися рекультивацією Грибовицького сміттєзвалища – Львівська міськрада чи ЛОДА.

Читайте також: Садовий опублікував ультиматум центральної влади щодо сміття у Львові

Нагадаємо, відсьогодні, 23 червня, зі Львова починають вивозити сміття. 6,5 тисяч тонн відходів будуть вивозити зі сміттєвих майданчиків на полігони Львівщини.

Як пише видання zaxid.net, станом на ранок 23 червня у місті є переповненими 510 сміттєвих майданчиків, що становить 41% від загальної кількості. Найбільше переповнених майданчиків для збору ТПВ є у Сихівському (194), Франківському (129) та Шевченківському районах (127).

12 червня Львівська міська комісія з надзвичайних ситуацій прийняла офіційне рішення про необхідність оголошення Львова зоною надзвичайної екологічної ситуації.

У зв’язку із ситуацією, що склалася, вже три депутати від “Самопомочі” оголосили про голодування на знак протесту. Першим почав голодувати голова фракції “Самопоміч” Олег Березюк. За ним у вівторок оголосили голодування Оксана Сироїд і Тарас Пастух.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...