Садовий прокоментував обшуки у міськраді

logo
40053_sadovij_prokomentuvav_obshuki_u_miskradi.jpeg


Сьогодні, 17 листопада, міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував проведення у Львівській міськраді слідчих дій.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua. 

За словами Садового, про проведення cьогодні обшуків у міськраді він дізнався із повідомлень ЗМІ.

“Я ще не отримав жодної інформації, жодних даних. Сьогодні не простий час. Сьогодні дуже багато подій у Львові. Наше завдання – йти вперед. Слідчі дії тривали в кабінеті першого заступника. Про підсумки цих слідчих дій я ще не поінформований, бо є таємниця слідства. Знаю, що було затримано керівника управління ЖКГ Юрій Голець. Я також ще не отримав жодної офіційної інформації. В нас часто інформація часто спочатку є у пресі, а потім надходить офіційно”, – сказав Садовий. 

Нагадаємо,  департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки Нацполіції проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо можливих неправомірних дій з боку службових осіб Львівської міської ради.

Йдеться про те, що службових осіб Львівської міськради,підозрюють у зловживанні службовим становищем. Зокрема, у тому, що всупереч інтересам служби уклали з суб’єктом господарювання договір купівлі-продажу земельної ділянки за ціною 52 млн грн, не зважаючи на те, що нормативно-грошова оцінка даної земельної ділянки складала 140 млн грн. 

Додамо, що цю земельну ділянку було виділено в Рясне-2 під індустріальний парк  обсягом близько 30 га.

“Якщо говорити про ситуацію щодо викупу земельної ділянки компанією СіТіПі, то це щось поза здоровим глуздом. Є позиція керівництва держави залучати інвесторів. Львівська міська рада провела ідеально якісно усі процедури по пошуку інвестора, який має збудувати індустріальний парк, наступний етап – експерти сертифіковані зробили оцінку землі, інвестор вклав кошти. За це треба дякувати. А працівники прокуратури мають якісь зауваження. Хай працюють”, – зазначив Садовий. 

Як раніше писав 032.ua, сьогодні начальника управління ЖКГ Львівської міськради Юрія Гольця затримали за підозрою в отриманні хабара.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...