Садовий розповів, чого чекає від комісії Зубка

logo
102747_sadovij_rozpoviv_chogo_chekae_vid_komisij.jpeg


Садовий чекає, що Львову відкриють доступ до інших полігонів і дадуть ділянку під резервний полігон.Фото: mistovechirne.in.ua

Фото: mistovechirne.in.ua

На запитання журналістів, чого Садовий чекає від сьогоднішнього засідання в обласній адміністрації під керівництвом віце-прем’єра Генадія Зубка, він відповів: «Щоби відкрили полігони, куди ми могли б вивозити сміття, і щоби надали ділянку під резервний полігон для Львова, бо йдеться про безпеку мільйонного міста».

Також мер Львова розповів, що він попередньо не спілкувався з Генадієм Зубком, але водночас зазначив, що стільки разів спілкувався з Гройсманом, Зубком і Кістіоном, що можна написати книжку. «Вони достеменно володіють ситуацією. Якщо він (Зубко, – Ред.) отримав команду вирішити проблему, тоді він буде працювати. Якщо ж буде черговий етап брудної політики – трошки відтискаємо, щоби знову дотиснути, то ми це одразу побачимо».

Садовий підкреслив, що місту потрібні угоди на вивезення сміття на наступні 2 роки (поки не збудують сміттєпереробний завод) і реальна ділянка під резервний полігон для Львова і 4-х районів, які також не мають куди вивозити сміття.

На сьогодні сміття зі Львова приймають Новояворівськ, Буськ і Червоноград. Від сьогоднішнього дня сміття почав приймати Стрий.

Також Андрій Садовий висловив сподівання, що сьогодні Миколаїв прийме рішенння приймати львівське сміття. Водночас він підкреслив, що для нормалізації ситуації в місті потрібно відкрити полігони Західної і Центральної України. Він прогнозує, що потрібно 2-3 тижні, щоб вивезти накопичене сміття зі львова.

А поділитися?