Садовий розповів, як та чому проходять обшуки у Львівській міськраді (ФОТО, ВІДЕО)

logo
109968_sadovij_rozpoviv_jak_ta_chomu_prohodjat_o.jpeg


Мер Львова Андрій Садовий у коментарі для Громадського радіо зазначив, що мова йде про спробу вкрасти певну кількість майна громади міста Львова.

«Певні особи, які, використовуючи недосконалість чинного законодавства, через приватних нотаріусів перереєстрували у себе цю власність. Мова йде про комунальне майно – приміщення громади міста Львова, де розташовані в тому числі підрозділи органів влади. А бандити взяли і перереєстрували цю власність на себе. Ми, звичайно, проінформували про це правоохоронні органи. Ми чітко знаємо, хто це зробив. Але всі ці люди на волі. Їх ніхто не арештовує. Була спроба арештувати двох людей. Їм дали по 500 000 застави, і вони всі вийшли на волю. Таким чином йде розслідування. А те, що приходять і вилучають документи, нехай приходять і вилучають. Я проблем жодних не бачу. Ми максимально співпрацюємо», — сказав очільник міста.  

За його словами, після переходу «Самопомочі» в опозицію в парламенті обшуки стали нормою для працівників міської ради та комунальних підприємств. «Ми працюємо у звичному режимі», — заявив Андрій Садовий.

Як раніше повідомляло видання Zaxid.net, обшуки у департаменті економічного розвитку Львівської міської ради відбуваються через масштабну аферу з комунальною нерухомістю Львова.

В ухвалі Галицького райсуду Львова сказано, що «проведення обшуку зумовлене необхідністю виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання та вилучення речей, предметів та оригіналів усіх документів щодо об’єктів нерухомого майна у м. Львові, які незаконним шляхом вибули із комунальної власності територіальної громади Львова».

Ухвала Галицького райсуду Львова // Zaxid.netУхвала Галицького райсуду Львова Ухвала Галицького райсуду Львова // Zaxid.netУхвала Галицького райсуду Львова


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...