Садовий розповів про допит в СБУ

logo
107184_sadovij_rozpoviv_pro_dopit_v_sbu.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий повернувся із допиту у якості свідка слідчими Генпрокуратури та розповів подробиці.

Про це пише видання zaxid.net.

“Такі запитання, як вони ставлять, вбивають будь-який інвестиційний клімат в Україні”, – сказав Садовий.

Він також розповів, що під час допиту ще не йшлося про ціну землі, яку, за версією прокуратури, нідерландській компанії продали задешево.

“Якщо воно буде звучати, то я поясню колегам з Генеральної прокуратури, що є різниця між експертною оцінкою землі та нормативно-грошовою оцінкою. Якщо мова йде про викуп, то експерт встановлює ціну. Тому всі наші дії чітко відповідають чинному законодавству. Тому я так вбачаю, що весь цей процес має ціль не допустити реалізації цього проекту, тому що він робиться у Львові”, – пояснив Садовий.

Він додав, що питання, які задавали йому, не стосуються його повноважень як міського голови Львова, а сама ця справа є тиском на нього як на політика.

“Я про ситуацію з індустріальним парком доповідав керівництву держави – що під загрозою є дуже серйозна інвестиція. На превеликий жаль, всі стоять збоку. Генеральна прокуратура буде приймати рішення про те, можна робити інвестиції в Україну, чи не можна”, – додав мер Львова.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що ГПУ викликала Садового на допит, що стосується обставин продажу нідерландській компанії CTP за 52 млн грн земельної ділянки площею 25 га на околиці Львова для будівництва індустріального парку.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...