Садовий скликає львів’ян на віче

logo
104165_sadovij_sklikae_lviv_jan_na_viche.jpeg


Андрій Садовий

Фото: «Радіо Свобода»

Андрій Садовий

У Львові завтра, 25 червня, відбудеться віче, де обговорюватиметься проблема зі сміттям, котра виникла в місті після пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі в травні минулого року. Про це в ході спілкування з журналістами під Адміністрацією президента, заявив мер Львова Андрій Садовий.

«Завтра о 14:00 буде віче на пл. Ринок. Львів – це місто, яке має дух. Львів’яни повинні це демонструвати і показувати. Хочу подякувати львів’янам за підтримку», – зазначив він.

При цьому Садовий підкреслив, що за останню добу є позитивна динаміка щодо вивезення сміття зі Львова.

«Держава перший раз за рік часу зібрала комісію по надзвичайних ситуаціях і пішла чітка команда відкривати полігони і почати приймати львівське сміття. Плюс команда правоохоронним органам діяти відповідно до чинного законодавства. Я бачу динаміку за останній день. Вона трохи позитивна. Це треба було зробити рік тому. Рік часу вони тримали нас в облозі. Я на контакті з колегами, з мерами інших міст. Я відчуваю, що певні сигнали пішли. Я говорив з мером Житомира, Тернополя, Рівного. Вони солідарні з нами. Я говорив з мерами міст Львівської області. Ми не вирішимо цю проблему за один день. Вона складна, але динаміка є. У Львові завжди жили і живуть мудрі люди… Вистоїть Львів – вистоїть Україна. Така атака, яка сьогодні на нас йде – це важко навіть описати. Те, що ми маємо у Львові – це спецоперація, яка чітко спланована заздалегідь», – зазначив він.

Як повідомлялося, 21 червня під час наради у Львові за участю керівництва профільних міністерств та відомств та міських голів Львівської області було напрацьовано план дій з вивезення сміття зі Львова.

Раніше Садовий визнав свою провину в тому, що зараз місто перебуває у критичному стані через сміття.

У Львові, з огляду на накопичення сміття та підвищення температури повітря, надзвичайно високий ризик спалаху кишкових інфекцій.

Читайте також матеріали:

Олег Березюк: президент і прем’єр побачили cвіжі рейтинги, і сміттєва проблема знову загострилась

Очільник Львівщини Олег Синютка: Терпець в людей уривається – вони виносять сміття на дороги

А поділитися?