Садовий відмовився приймати ухвалу про сміття від Синютки

logo
105471_sadovij_vidmovivsja_prijmati_uhvalu_pro_s.jpeg


Львівська ОДА підготувала свій проект ухвали про передачу собі повноважень щодо вивезення сміття з міста.

Як заявив сьогодні під час сесії Львівської міської ради міський голова Львова Андрій Садовий, Львівська обласна державна адміністрація підготувала свій проект ухвали щодо передачі повноважень з вивезення ТПВ зі Львова, однак вона суперечить усім домовленостям, які здобуло місто від ЄБРР щодо будівництва сміттєпереробного заводу.

“Минулого четверга ми отримали офіційниого листа від голови Львівської ОДА. Відповідно до рішення був розроблений проект ухвали, який виконавчий комітет міської зади затвердив і який включений у порядок денний сесії. Натомість сьогодні відбулася зустріч частини керівників фракцій Львівської міської ради з головою обласної адміністрації і на цій зустрічі керівникам депутатських фракцій був переданий проект ухвали, написаний на вул. Винниченка, та запропонований сьогодні для голосування”, – наголосив Андрій Садовий.

Він додав, що цей текст робить неможливим подальщий розвиток Львова, особливо в плані поводження з ТПВ і будівництва сміттєпереробного комплексу за підтримки ЄБРР.

Наразі Садовий дав доручення проаналізувати цей документ юридичному депармаменту міськради та директору департаменту з питань поводження з відходами Івану Рудницькому.

Нагадаємо, 23 червня Андрій Садовий погодився передати Олегу Синютці контроль над вивозом львівського сміття, проте назвав готовність облдержадміністрації взяти на себе вивіз сміття зі Львова на постійній основі ультиматумом.


Реклама

А поділитися?