Садовий висловився щодо облаштування полігону на ТЕЦ-2

logo


Новини, 28.06.2017

28.06.2017, 09:08

ТЭЦ-2, полигон, мусороперерабатывающий завод, СадовойМіський голова Львова Андрій Садовий вважає, що на території ТЕЦ-2 нема можливості облаштувати перевантажувальну станцію. Проти цього виступають також мешканці навколишніх вулиць. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

“На ТЕЦ-2 нема можливостей облаштування перевантажувальних станцій, і я не поділяю позиції, яка звучала на комісії по надзвичайних ситуаціях: облаштовувати там полігон. Я проти цього, і така сама позиція людей, які живуть поруч. Не потрібно давати такі ініціативи без консультації з владою міста і мешканцями, адже це тільки йде на шкоду. Будувати завод там можливо тому, що він в екологічному плані буде більш безпечний, ніж сама ТЕЦ-2”, – зазначив міський голова.

Городской председатель Львова Андрей Садовый считает, что на территории ТЭЦ-2 не представляется возможным обустроить перегрузочную станцию. Против этого выступают также жители окрестных улиц. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

“На ТЭЦ-2 нет возможности обустройства перегрузочных станций, и я не разделяю позиции, которая звучала на комиссии по чрезвычайным ситуациям: обустраивать там полигон. Я против этого, и такая же позиция людей, которые живут рядом. Не нужно давать такие инициативы без консультации с властями города и жителями, ведь это только идет во вред. Строить завод там возможно потому, что он в экологическом плане будет более безопасен, чем сама ТЭЦ-2”, – отметил городской голова.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?