Садовий закликав львів’ян підтримати «Шахтар» у грі проти «Коньяспору»

logo
41881_sadovij_zaklikav_lviv_jan_pidtrimati_shah.png


Мер Львова Андрій Садовий закликав львів’ян підтримати ФК «Шахтар» у матчі проти турецького «Коньяспору», який відбудеться 24 листопада на «Арені Львів».

«До Львова на матч з “Шахтарем” прилетіли близько тисячі фанів “Коньяспор”. Наразі на вулицях спокійно, гості ведуть себе ввічливо. Прийдіть і підтримайте сьогодні українську команду на Арені “Львів”», – написав Андрій Садовий у Facebook.

Він також зауважив, що саме завдяки участі «Шахтаря» у євро кубках до Львова постійно приїжджають провідні європейські футбольні клуби.

«Мрію, що колись і “Карпати” вернуть до Львова єврокубки. Наразі ж європейські команди до Львова приїжджають завдяки “шахтарям”, яких ми гостинно приймаємо в себе і тішимось їхнім перемогам», – додав Садовий.

Нагадаємо, що напередодні група невідомих зустріла гравців «Шахтаря у львівському аеропорту з плакатами «Геть «Шахтар» зі Львова» і «Львів – місто левів, а не ватних кротів». Частина пікетувальників палили файєри і скандували «Львів протів сєпарів».

Жодне з відомих фанатських угруповань Львова не підтвердило ZAXID.NET участь свою участь у цій акції.

Варто зауважити, що востаннє відкрита акція проти перебування донецького клубу у Львові відбулась восени 2014 року, коли на матчі Ліги чемпіонів «Шахтар»-БАТЕ вивісили банер «Геть зі Львова!».


Реклама

А поділитися?