Садовий закликав львів’ян сортувати сміття через загрозу поширення інфекційних захворювань

logo
100951_sadovij_zaklikav_lviv_jan_sortuvati_smitt.jpeg


Для зниження небезпеки поширення інфекційних захворювань та зменшення неприємного запаху, перевізникам ТПВ дадуть доручення вивозити в першу чергу біологічні відходи. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий у своєму щотижневому відеозверненні.

«Кількість сміття, яку ми маємо куди вивезти, і та кількість, яку продукує місто, є неспівмірними. Відтак, для зниження небезпеки поширення інфекційних захворювань та зменшення неприємного запаху, перевізникам буде дано доручення вивозити в першу чергу біологічні відходи», – каже Андрій Садовий.

Він наголошує, що це вимагатиме сортування та високого рівня відповідальності мешканців. Уже наступного тижня усі контейнери у місті будуть позначені відповідним ознакуванням для окремого відсортовування органіки, скла, ПЕТ-пляшок та інших відходів.

«Ще раз повторю – я розумію рівень занепокоєння людей і бажання, аби біля дому було чисто. Я лише дуже прошу львів’ян скерувати свою енергію не в деструкцію та перекриття доріг – цим ми лише ускладнимо і так непросту ситуацію в місті. Натомість, я закликаю локальних лідерів організовувати збори мешканців з метою пояснення важливості сортування», – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради надав ЛМКП «Львівтеплоенерго» функції замовника щодо будівництва сміттєпереробного комплексу. Перший етап будівельних робіт планують розпочати до кінця року.


Реклама

А поділитися?