Садовий заперечив будь-які «договорняки» з УКРОПом

logo
113232_sadovij_zaperechiv_bud_jaki_dogovornjaki_.jpeg


Андрій Садовий під час свого візиту до Луцька спростував усі чутки про «договорняки» з УКРОПом.

Зокрема, він заперечив інформацію про те, що лідери цієї політсили (Ігор Коломойський та Ігор Палиця) з ним намагалися домовитись про усунення Юлії Вусенко з політичного поля боротьби за посаду секретаря Луцької міськради. Чутки стали ширитись після того, як нардеп від «Самопомочі» Олена Бабаки заявила про свої наміри скласти мандат у Верховній Раді. Тож її місце за списком партії мала б шанси посісти саме секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко. Тож таку інформацію розцінили, як черговий крок УКРОПу усунути основного конкурента, шляхом ймовірних домовленостей з партією “Самопоміч» та Андрієм Садовим.

Лідер політсили в свою чергу зауважив, що занадто добре знає «багатьох людей» і пам’ятає їх ще з минулого їхнього життя.

«Вони не дуже хочуть згадувати про це. Але це дає мені можливість говорити те, що я думаю. Я читав в медіа, інформацію, про якісь домовленості. Це повна нісенітниця і жодних домовленостей ні з ким в нас не було», – запевнив мер Львова Андрій Садовий.

А от щодо можливих «торгів» за посаду секретаря Луцької міської ради і власне за саму Юлією Вусенко, то Андрій Садовий він відзначив, що вона потрапила під серйозну інформаційну атаку. Він відзначив, що ця війна ще не закінчилася.

«Тому що вона легітимна, бо обрана і не легітимно знятта. І поновлена на посаді рішенням суду і рішення суду не виконується. Тому я не бачу жодних проблем крім бажання деяких людей просто очорнювати нас і подавати неправдиву інформацію», – зауважив Андрій Садовий.


Реклама

А поділитися?