Садовий зустрівся з мером Миколаєва та місцевими депутатами з приводу прийому сміття зі Львова

logo
102293_sadovij_zustrivsja_z_merom_mikolaeva_ta_m.jpeg


Міський голова Львова Андрій Садовий у вівторок, 20 червня, виїхав до Миколаєва (Львівської області), щоб зустрітись із мером міста Андрієм Щебелем та депутатами фракції «Самопоміч».

Таке рішення Андрій Садовий прийняв після учорашньої сесії Миколаївської міськради, на якій депутати провалили розгляд питання про прийом львівського сміття. Сесія розглядала питання про прийом на місцевий полігон 40 тонн львівського сміття. Однак для позитивного ухвалення цього рішення забракло лише одного голосу. Як виявилось, усі троє депутатів фракції «Об’єднання «Самопоміч» не проголосували за це рішення – депутатка Ірина Кобрин утрималась від голосування; Богдан Ткач не прийшов на сесію; Володимир Климюк – вийшов із сесійної зали перед голосуванням.

«Із 17 депутатів, які брали участь в голосуванні, 13 були «за», 2 – «утримались» і 2 – «проти». До 50 тисяч тонн у рік сміття ми могли б приймати, звісно, при належному захороненні відходів. Ми пропонували інвестору вкласти гроші, і він міг захоронювати сміття на нашому сміттєзвалищі, і кошти, які Львів, відповідно до меморандуму, мав дати нашому містові, могли б піти на інфраструктуру нашого міста, тобто дороги, каналізацію, інші потреби громади», – цитує міського голову Миколаєва Андрія Щебеля «Радіо Свобода».

Повторне голосування за надання згоди на прийом ТПВ зі Львова у Миколаївській міськраді відбудеться у середу, 21 червня.

Як інформував ZAXID.NET, через проблеми з вивозом сміття і фактичну зупинку роботи одного з перевізників у місті накопичилося 8,5 тонн сміття. Відтак мерія Львова повторно звернулася до РНБО та Кабміну з проханням ввести у місті надзвичайний екологічний стан, хоча після попереднього такого звернення, надісланого 12 червня, офіційної реакції від Кабміну та РНБО не було.

А поділитися?Вам має сподобатись...