Садовий звинуватив ЗМІ в навмисній “сміттєвій атаці”

logo
37270_sadovij_zvinuvativ_zmi_v_navmisnij_smitte.jpeg


Політика

07.11 09:03

Ася Рябошапка

3

0

Полігон у Грибовичах підпалили з метою, заблокувати Львів, щоб місто потонуло у смітті, і таким чином почати тиснути на мера Львова Андрія Садового особисто та на “Самопоміч”.

Про це у інтерв’ю для “Знай.ua” заявив сам Андрій Садовий, лідер партії “Самопоміч”.

“Все було банально і меркантильно – робилося це для деяких політичних інтересів”, – додав він.

За словами очільника Львова, зараз відкрито кримінальне провадження за фактом підпалу полігона. Проте розслідування йде дуже повільно.

“Замість цього аналізується вся моя робота за 10 років і шукають найменші дрібниці, за які можна вхопитися. Я до цього готовий і прекрасно розумію, що такі зараз реалії в нашій країні. Якщо моніторити медіа, то неважко помітити, що тема львівського сміття спливає десь приблизно раз на тиждень і стає дуже актуальною. Зауважте, що актуальними стають не питання корупції, не питання мільйонних рахунків чиновників, а саме тема львівського сміття. Це чітко спланована політична кампанія”, – переконаний Садовий.

Як додає він, коли тільки стався підпал, медіа відразу ж отримали темники від однієї з найбільших фракцій у парламенті (БПП, – ред.), що, хто і як повинен коментувати. Мер Львова сподівається, що з часом суспільство дізнається про всіх дійових осіб, хто давав команду підпалити полігон, хто блокує розслідування, хто розкручує цю тему.

“Це люди, які сьогодні при владі, і яким “Самопоміч” як кістка в горлі, а Садовий їм просто заважає. Це правда життя. Але ви проїдьте зараз Львовом і порівняйте чистоту у Львові з іншими містами. Тим самим, сценарій провалився, але на всю використовуються медіа, щоб створювати образ, що Львів тоне в смітті”, – наголосив Садовий.

Як повідомляв інформаційний портал “Знай.ua”, Садовий витрачає зароблене на англійську.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...