Садового засудили за злочинну бездіяльність

logo
59359_sadovogo_zasudili_za_zlochinnu_bezdijalni.jpeg


Мера Львова Андрія Садового визнано винним у бездіяльності щодо вирішення проблеми Грибовицького сміттєзвалища. Те ж стосується й виконкому львівської міськради.

Відповідне рішення виніс сьогодні Львівський апеляційний адміністративний суд, повідомляє прес-служба ГПУ.

За інформацією відомства, ще в листопаді минулого року Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав виконавчий комітет Львівської міської ради припинити діяльність Грибовицького сміттєзвалища та заборонити ЛКП “Збиранка” вивозити туди відходи. У той же час судді не звернули уваги на бездіяльність мера та його команди, які не вжили необхідних заходів, аби не допустити катастрофи на звалищі.

Читайте також: Сміттєвий рейтинг. У що вляпався Садовий?

Тоді прокуратура оскаржила це рішення. Й от сьогодні постановою суду апеляційної інстанції скаргу прокуратури Львівської області задоволено повністю.

Крім того, міського голову Львова зобов’язали звернутися із відповідним клопотанням в органи, до компетенції яких належить вирішення питання виділення такої земельної ділянки

Як писав інформаційни портал “Знай.ua”, сьогодні ж місту Лева передали територію площею 12,5 га для будівництва комплексу з утилізації та переробки сміття.

А поділитися?