Садовому «зробили» пат?

logo
103458_sadovomu_zrobili_pat.jpeg


People Also Read
У Львові п’яний чоловік відкрив стрілянину по перехожихДобкіна-молодшого журналісти знову зняли з «дивною поведінкою» в Раді (ВІДЕО)

Садового посадили в калюжу. Він чекав, що йому виділять резервні полігони, куди два роки він возитиме сміття, поки будується завод, а, натомість, йому запропонували віддати на два роки усю дуже коштовну сміттєву галузь (вивіз і утилізацію сміття) в руки облдержадміністрації, яку очолює його потенційний конкурент (або його наставника) на виборах мера Олег Синютка, пише у Фейсбук журналістка Мар’яна П’єцух, повідомляє  Рeople.in.ua.Фактично, Садовий має передати частину своїх повноважень. Так недалеко до того, щоб передати і повновдаення міського голови.В результаті, якщо він погоджується, тим самим визнає свою неспроможність і втрачає контроль над сміттєвими потоками. Плюс, дає всі карти виконавчій владі і опонентам довести, які вони круті господарники і витягли Львів з лайна.Якщо не погоджується — то наривається на прокльони львів’ян.Садового загнали в кут.А пропозиція Синютки (зрозуміло, що вона з подачі Києва) — лише доказ, що при великому бажанні полігони області можуть приймати сміття зі Львова (бо куди ж Синютка збирається його два роки возити). Опоненти Садовому закидають, що полігони області не беруть від нього напряму сміття, бо він не вміє просити і домовлятися. Аргумент.. Але ж Садовий пропонував їм немалі гроші (на всі полігони 70 млн в рік на рекультивацію). Але…

В Садового є варіант погодитися, але рішення застопорити на рівні голосування в міській раді (бо для передачі повноважень обласній раді і виділення для того 300 млн грн треба рішення сесії)… але людям від того легше не стане.


Реклама

А поділитися?