Сайт Львівської міськради став жертвою вірусу “Petya А”

logo
105096_sajt_lvivskoji_miskradi_stav_zhertvoju_vi.jpeg


27.06.2017, 16:47

вирус "Petya А", ЛьвовСайт Львівської міськради ліг від вірусу “Petya А”, від комп’ютерного вірусу постраждали також багато інших компаній та закладів. Про це повідомляє “Страна.Ua”.

В Україні стрімко поширюється комп’ютерний вірус, який паралізував роботу багатьох установ, в тому числі банків. Не можуть обслуговувати клієнтів “Ощадбанк”, ТАСКомерцбанк, Укргазбанк, Південний, ОТП банк.

Від атаки хакерів постраждали такі компанії: “Київенерго”, “Укренерго”, “Антонов”, ДТЕК, Укртелеком, Укрзалізниця, аеропорт Бориспіль, Київводоканал, київський метрополітен. Інтернет в аеропорту “Київ” відключений з метою профілактики, рейси здійснюються за розкладом.

Також вірус атакував деякі ЗМІ, зокрема, 24 канал, національна мережа радіостанцій “Радіо Люкс”, “Радіо Максимум”, Український медіа холдинг, до складу якого входить “Комсомольская правда”, “Кореспондент” і Football.ua; Чорноморська ТРК, канал ATR. За деякими даними, атаковані телеканали Інтер, Перший національний.

Також недоступний сайт Кабміну, сайт Львівської міськради. Під атакою ДП “Документ”. У Дніпрі “лігла” уся міськрада. Не відкривається і сайт кіберполіції.

Заправки: Shell, WOG, Klo, ТНК.

Зв’язок: Lifecell, Київстар, Vodafone Україна.

Магазини та пошта: постраждали Епіцентр, Нова пошта, магазини GoodWine.

Медицина: компанія “Фармак”, клініка “Борис”, за непідтвердженими даними, лікарня “Феофанія”.

Сайт Львовского горсовета пал от вируса “Petya А”, от компьютерного вируса пострадали также многие другие компании и учреждений. Об этом сообщает “Страна.Ua”. 

В Украине стремительно распространяется компьютерный вирус, который парализовал работу многих учреждений, в том числе банков. Не могут обслуживать клиентов “Ощадбанк”, ТАСКомерцбанк, Укргазбанк, Пивденный, ОТП банк.

От атаки хакеров пострадали такие компании: “Киевэнерго”, “Укрэнерго”, “Антонов”, ДТЭК, Укртелеком, Укрзализныця, аэропорт Борисполь, Киевводоканал, киевский метрополитен. Интернет в аэропорту “Киев” отключен в целях профилактики, рейсы совершаются по расписанию.

Также вирус атаковал некоторые СМИ, в частности, 24 канал, национальная сеть радиостанций “Радио Люкс”, “Радио Максимум”, Украинский медиа холдинг, в состав которого входит “Комсомольская правда”, “Кореспондент” и Football.ua; Черноморская ТРК, канал ATR. По некоторым данным, атакованы телеканалы Интер, Первый национальный.

Также недоступен сайт Кабмина, сайт Львовского горсовета. Под атакой ГП “Документ”. В Днепре “лег” весь горсовет. Не открывается и сайт киберполиции.

Заправки: Shell, WOG, Klo, ТНК.

Связь: Lifecell, Киевстар, Vodafone Украина.

Магазины и почта: пострадали Эпицентр, Новая почта, магазины GoodWine.

Медицина: компания “Фармак”, клиника “Борис”, по неподтвержденным данным, больница “Феофания”.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...