Сакварелідзе у Львові вручили підозру

logo
131743_sakvarelidze_u_lvovi_vruchili_pidozru.jpeg


Cоратнику екс-голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі, члену партії “Рух нових сил” Давиду Сакварелідзе повідомлено про підозру в здійсненні низки правопорушень у зв’язку з подіями на українсько-польському кордоні 10 вересня.

Згідно з онлайн-трансляцією, запущеною в четвер на сторінці Д.Сакварелідзе в соцмережі Facebook, представник правоохоронних органів прибув до політика під час його обіду в одному із закладів громадського харчування у Львові. Правоохоронець зачитав підозру Д.Сакварелідзе у присутності його адвоката та прибічників.

Згідно з озвученою правоохоронцем інформацією, Д.Сакварелідзе підозрюють у здійсненні правопорушень, передбачених ст. 293 (групове порушення громадського порядку), ст. 332 (незаконне переправлення людей через державний кордон), ч. 2 ст. 342 (опір працівникові правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

У свою чергу Д.Сакварелідзе під час зачитування підозри прокоментував це так: “Цим нас не зупинять. Це смішно просто”.

При цьому він назвав такі дії політичним переслідуванням із боку влади.

Як повідомлялося, 10 вересня лідер партії “Рух нових сил”, екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Саакашвілі прибув в Україну. Його прибічники, які зібралися біля ПП “Шегині” (Львівська обл.), прорвали кордон з українського боку і влаштували бійку з прикордонниками, яких вишикували в транзитній зоні. Тим самим вони сприяли перетину державного кордону М.Саакашвілі та групою осіб, зокрема народних депутатів.

Під час інциденту 13 бійців Національної поліції та 9 Держприкордонслужби дістали тілесні ушкодження. Зазначено, що на місце події виїхала слідча група військової прокуратури, яка разом із Національною поліцією встановить усі обставини події і надасть правопорушенню кваліфікацію.

Попередньо, в діях організаторів масових заворушень на кордоні вбачаються ознаки порушення ст. 332 і 348 Кримінального кодексу України. Поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження за фактом прориву кордону за ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) КК України.


Реклама

А поділитися?