СБУ готова допомогти в розслідуванні правопорушень на держкордоні України

logo
130669_sbu_gotova_dopomogti_v_rozsliduvanni_prav.jpeg


Служба безпеки України у рамках своїх повноважень надасть допомогу в розслідуванні правопорушень на державному кордоні України.

“Служба безпеки України вважає неприпустимою організацію будь-яких правопорушень на державному кордоні України, який є одним із символів суверенної держави. Спецслужбою в межах своїх повноважень буде надано всебічну допомогу в розслідуванні цього злочину”, – йдеться в повідомленні відомства на сторінці у Facebook у вівторок.

Як повідомлялося, 10 вересня М.Саакашвілі прибув в Україну. Його прибічники, які зібралися біля ПП “Шегині”, прорвали кордон з українського боку і влаштували бійку з прикордонниками, яких вишикували в транзитній зоні. Тим самим вони сприяли перетину державного кордону М.Саакашвілі та групою осіб, зокрема народних депутатів.

Під час інциденту 11 бійців Національної поліції та 5 прикордонників дістали тілесні ушкодження. Зазначено, що на місце події виїхала слідча група військової прокуратури, яка разом із Національною поліцією встановить усі обставини події і надасть правопорушенню кваліфікацію.

Поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження за фактом прориву кордону за ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України. Згодом було відкрито ще і кримінальне провадження за ч. 2 ст. 342 (опір працівникам правоохоронних органів під час виконання ними службових обов’язків).


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...