СБУ підтвердила розслідування справи про можливе втручання в е-чергу в управлінні мерії Львова

logo
128016_sbu_pidtverdila_rozsliduvannja_spravi_pro.jpeg


Співробітники Управління Служби безпеки України в понеділок, 4 вересня, провели слідчі дії в управлінні освіти Львівської міської ради.

“Підставою слідчих дій стала інформація про можливі порушення з боку окремих працівників міськради правил експлуатації автоматизованих електронно-обчислювальних систем”, – повідомили в прес-центрі обласної СБУ.

Крім того, в спецслужбі перевіряють інформацію про можливе надання доступу третім осібам до державних інформаційних ресурсів.

Правоохоронці зокрема вивчають можливе втручання в базу персональних даних дітей і їх батьків для зарахування в дитячі садки за допомогою електронної черги.

Слідчі спецслужби відкрили кримінальне провадження за ст. 363 Кримінального кодексу України (порушення правил експлуатації автоматизованих електронно-обчислювальних систем).

Нагадаємо, раніше в прес-службі міськради Львова повідомили про обшук в управлінні освіти.

Пізніше керівниця даного управління міськради Зоряна Довганик спростувала інформацію про обшуки. За її словами, СБУ запросила у відомства копії документів у справі про електронну чергу дітей в дошкільні заклади. В цьому році в дитсадки міста взяли близько 7 тисяч дітей, тоді, як 3 800 малюкам не вистачило місць.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...