СБУ пояснила причини обшуків в управлінні освіти Львівської міськради

logo
128008_sbu_pojasnila_prichini_obshukiv_v_upravli.jpeg


Працівники Служби безпеки України разом з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури 4 вересня провели слідчі дії в управлінні освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Правоохоронці перевіряли ймовірні порушення правил експлуатації автоматизованих електронно-обчислювальних систем.

Як інформує прес-служба СБУ у Львівській області, вона «перевіряла інформацію про надання стороннім особам доступу до інформаційних ресурсів, що є власністю держави. Зокрема, йдеться про базу персональних даних дітей та їх батьків для зарахування до дитячих садків за допомоги електронної черги».

Підставою слідчих дій стала інформація про можливі порушення з боку окремих працівників міськради правил експлуатації цих баз.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 363 Кримінального кодексу України (порушення правил експлуатації автоматизованих електронно-обчислювальних систем).

Нагадаємо, 4 вересня СБУ звернулась до управління освіти ЛМР з проханням надати копії документів щодо електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів. На думку керівниці управління освіти ЛМР Зоряни Довганик, дії СБУ могли бути пов’язані із зверненням незадоволених батьків, чиї діти не змогли потрапити до навчального закладу.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...