СБУ затримала чоловіка, який обіцяв чиновнику Львівської облради ₴50 тис. за звернення до уряду

logo
26772_sbu_zatrimala_cholovika_jakij_obicjav_chi.png


Служба безпеки України затримала у Львові чоловіка, який намагався дати 50 тис. грн чиновнику Львівської обласної ради за внесення на розгляд сесії звернення до президента, уряду та голови ВР. Як йдеться у повідомленні, у тексті звернення були заклики про надання Львівській облраді спеціального економічного статусу.

Чоловіка затримали напередодні сесії Львівської облради, у понеділок, 26 вересня ввечері. Сьогодні ж, 27 вересня, йому мають обрати запобіжний захід.

«Гроші були запропоновані за винесення на розгляд сесії облради проекту рішення про прийняття звернень до президента України, прем’єр-міністра та голови Верховної Ради щодо надання Львівській області спеціального економічного статусу та передачі повноважень встановлення тарифів на комунальні послуги місцевим органам самоврядування», – йдеться у повідомленні СБУ.

Там також зазначають, що подібні звернення є частиною реалізації проекту так званої прихованої федералізації України. Подібне звернення також раніше намагалися подати через депутатів Львівської міської ради.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...