СБУ затримала трьох депутатів на Львівщині (ФОТО)

logo
32098_sbu_zatrimala_troh_deputativ_na_lvivwini_.jpeg


Співробітники СБУ та військової прокуратури затримали трьох депутатів Винниківської міськради під час отримання хабаря.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Зокрема, під час передачі хабаря у $10 тис. затримали трьох депутатів «Громадянської позиції» Богдана Явного, який є заступником голови земельної комісії Винниківської міськради, Всеволода Хому і депутата «Партії простих людей» Андрія Чорного.

Журналісти намагалися зв’язатися з підприємцем Павлом Фіщуком, у якого депутати вимагали хабар. За його словами, депутати вимагали 10 тисяч доларів і квартиру в новобудові  в обмін на продовження договору оренди земельної ділянки.

Голова львівського осередку «Громадянської позиції» Анатолій Забарило сказав , що наразі чекає підтвердження правоохоронців, після чого у партії зроблять офіційну заяву.

Гроші та документи на квартиру вилучили правоохоронці

«Я хотів продовження оренди земельної ділянки  для будівництва багатоквартирного будинку на вулиці Сахарова.  Близько півроку вони мені морочили голову і всіляко перешкоджали процедурі. Зрештою повідомили, що я маю дати хабар  – 10 тисяч доларів і квартиру в новобудові. Я звернувся в СБУ.  Сьогодні двоє депутатів Андрій Чорний і Богдан Явний пройшли до мене в офіс і ми домовились, що я передаю хабар. Та обачні депутати вирішили гроші отримати на вулиці», — розповів ZAXID.NET Павло Фіщук.

Передача грошей відбулась на Лисинецькій дорозі. В момент отримання грошей всіх чотирьох депутатів затримали співробітники СБУ.

Інформацію уже підтвердили у військовій прокуратурі та СБУ у Львівській області. Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Всього


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...