Серед школярів Львівської області проводять конкурс «Життя без сміття»

logo
28029_sered_shkoljariv_lvivskoji_oblasti_provod.jpeg


Департамент екології та природних ресурсів спільно з департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації організовує конкурс «Життя без сміття», передає Львівський портал.

баки для сміття

Мета конкурсу полягає у приверненні уваги до актуальної екологічної проблеми сучасності – засміченості та знайдення шляхів її подолання. Адже, згідно статистичних даних, Україна посідає перше місце в Європі за кількістю відходів на душу населення.

Умови конкурсу:

Конкурс проводиться для учнів 3-7 класів.
Номінації Конкурсу: «друге життя вторинної сировини» (робота, виготовлена з матеріалів, які вже використовувалися у побуті – папір або пластик), «екореклама» (інформаційний плакат, плакат-заклик, літературний твір), «еко-торба» (альтернатива одноразовій тарі та упаковці).
До Конкурсу приймаються роботи, виготовлені учасниками індивідуально або командно. Всі вироби повинні бути екологічного спрямування.
До роботи додається короткий опис, в якому зазначити: прізвище, ім‘я, по батькові автора; вік автора (авторів); клас, у якому навчається автор; назва роботи; повна назва і адреса навчального закладу; номер телефону автора та навчального закладу; номінація.
Учасники Конкурсу подають конкурсний проект до районного відділу освіти Львівської області або в департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації (вул. Стрийська, 98, м.Львів).

Конкурс проводиться у два етапи:

I- районний (між навчальними закладами району)

II- обласний (фінальний).

Переможці конкурсу будуть нагороджені призами.

За детальною інформацією звертатися до департаменту екології Львівської ОДА за тел. 238-73-99 або до районних відділів освіти Львівської області.

Фото: d-kernychna.vkursi.com


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...