Шахрай видурив у бюджетників на Львівщині ₴13 тис. за цукор, якого не мав

logo
183104_shahraj_viduriv_u_bjudzhetnikiv_na_lvivwi.jpeg


На Львівщині судитимуть 63-річного мешканця Запорізької області, який видурив у працівників медичного та освітнього закладу 13 тис. грн за цукор, якого насправді не мав. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

У березні цього року чоловік під виглядом директора одного із приватних підприємств, запропонував освітньому та медичному закладам Яворівського району купити у нього цукор за заниженою ціною, якого у нього насправді не було.

Таким чином він видурив у працівників вказаних закладів більше 13 тис. грн. До того ж, цей чоловік судимий і пепебував на момент вчинення цього злочину на іспитовому терміні за попередній злочин.

Чоловік у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.190 КК України (шахрайство). Йому загрожує від 850 до 1700 грн штрафу, або або виправні роботами на строк від 1 до 2 років, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.

Цікаво, що також у березні цього року працівники поліції затримали у Яворові 44-річного мешканця Запорізької області, який також пропонував людям цукор, якого не мав. Всього за день він обдурив понад 20 людей. ZAXID.NET не вдалось встановити, чи пов’язані між собою ці люди.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...