Школяр з Ковеля на екскурсії у Карпатах отруївся алкоголем

logo
32437_shkoljar_z_kovelja_na_ekskursiji_u_karpat.jpeg


Школяр з Ковеля на екскурсії у Карпатах отруївся алкоголем

Учні дев’ятого класу ковельської загальноосвітньої школи № 10 разом із вчителькою перебували в селищі Славське Сколівського району Львівській області на екскурсії.

У перший же день один із старшокласників вирішив «відзначити» приїзд у Карпати алкоголем. Після 22 години у кімнаті відпочинку він вживав спиртні напої. Каже, випив двісті грам, а через деякий час відчув себе погано, пішов у вбиральню, де його і знайшла вчителька, яка почула із роту запах алкоголю.

Педагог разом із медичним працівником школи надавали учню медичну допомогу, але оскільки самопочуття останнього погіршувалось, викликали «швидку».

О 3-й годині ночі підліток був доставлений в реанімаційне відділення Сколівського центральної районної лікарні з діагнозом токсичної дії алкоголю. Медичний заклад про даний інцидент повідомив Національну поліцію.

Сколівський відділ поліції надіслав до Ковельського міськрайонного суду матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності вчительки ЗОШ № 10, де зазначено, що вона не здійснила належний догляд за неповнолітнім учнем, внаслідок чого той отруївся алкоголем і потрапив до реанімації.

Врахувавши місце вчинення правопорушення, суддя Петро Бойчук прийшов до висновку, що розгляд справи належить до компетенції Сколівського районного суду Львівської області. 

atnt
Публікація матеріалів Kowel.com.ua на інших ресурсах та в ЗМІ дозволяється за умовою
розміщення прямого, не закритого від індексації гіпер-посилання з назвою джерела, безпосередньо в тексті не нижче 2-го абзацу.
У разі порушення вимог до публікації, редакція Сучасного сайту міста Ковеля залишає за собою право відстоювати свої права
у правоохоронних та інших органах відповідно до чинного законодавства України.

А поділитися?