Школярам потрібно витрачатись, аби їздити в транспорті за півціни

logo
34837_shkoljaram_potribno_vitrachatis_abi_jizdi.jpeg


Щоб їздити в транспорті за півціни, львівським школярам слід самим купувати учнівські квитки, а в інших містах це безкоштовно, інформує газета “Експрес”. 

Згідно з ухвалою міськради №915 від 14 липня цього року львівські школярі з вересня до червня з понеділка до п’ятниці мають право їздити у маршрутках за 2 гривні. 

Звісно, перевізники не поспішають вивішувати оголошення такого змісту в салонах автобусів. Якщо б це було повідомлення про підвищення тарифів на проїзд або ж часові чи кількісні обмеження на перевезення пільговиків, то ними б були обклеєні всі маршрутки. А тут ідеться про зменшення заробітків…

“Моя дитина має учнівський і ще жодного разу за 2 гривні не їхала, — каже Анна Білей, мати школяра. — Водії стверджують, що треба платити 4 гривні”. 

Однак школярі таки мають повне право на пільговий проїзд. Звісно,  має бути документ, який підтверджує факт навчання — учнівський  квиток. Проте такі документи є далеко не в кожного школяра. А все  тому, що їх не видають усім учням централізовано. Такі квитки є  лише в тих, хто сам купив бланк за ціною близько 10 гривень і  звернувся до канцелярії навчального закладу, аби поставили печатку.

Цікаво, що в Івано-Франківську, де проїзд у міському транспорті для школярів за рішенням міськради — безплатний, ще й учнівські квитки дітям закупили і роздали. 

Богданна МАРТИНИК


Реклама

А поділитися?