Школярів Львова вчитимуть читати етикетки

logo
115158_shkoljariv_lvova_vchitimut_chitati_etiket.jpeg


Проект «Навігатор по етикетках» спрямований на те, щоби навчити дітей вибирати якісні та корисні продукти.фото: newmusicco.com

фото: newmusicco.com

Цього року «Навігатор по етикетках» вивчатимуть в межах курсу «Основи здоров’я» усі школи Львова, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Це вже другий проект, мета якого спільно із провідними виробниками, педагогами і Львівською міською радою зробити справді важливий соціальний внесок в освіту львівських школярів. Проект «Навігатор по етикетках» започаткували з огляду на те, що продукти харчування у великих містах найчастіше купують у супермаркетах, тому є потреба навчити школярів правильно читати етикетки, уміти відрізнити і вибрати якісний та корисний продукт.

У новому навчальному році усі шестикласники Львова отримають нові робочі зошити, щоб виконувати креативні завдання, вивчати етикетки та робити власні висновки, які продукти вибирати на полицях супермаркету. 

Ініціаторами цього соціально-освітнього проекту є Львівська міська рада, Навчально-методичний центр освіти міста Львова та компанія «Євротек», яка взяла на себе зобов’язання організаційно супроводжувати проект.

Нагадаємо, проект «Навігатор по етикетках» започаткували у 2015 році.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...