Школу журналістики УКУ очолив священик

logo
113335_shkolu_zhurnalistiki_uku_ocholiv_svjaweni.jpeg


Директором Школи журналістики Українського католицького університету став отець Павло Худ.

Школу журналістики УКУ очолив священик
Школу журналістики УКУ очолив священик

Про це повідомила Школа журналістики УКУ на своїй офіційній Facebook-сторінці.

Ігор Балинський, який очолював Школу журналістики УКУ від заснування у 2011 році, залишається в команді на посаді доцента кафедри журналістики та керівника Центру медіамайстерності.

Павло Худ дотепер очолював відділ рекрутингу та студентської кар’єри Українського католицького університу, а також викладав на магістерських програмах із журналістики та медіакомунікацій. Фахівець із комунікацій, докторант Інституту соціології Люблінського католицького університету.

Народився на Львівщині. Закінчив Львівську духовну семінарію (бакалавр богослов’я) та факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Навчався в інституті журналістики та соціальних медіа Люблінського католицького університету.

У 2008-2010 роках очолював комісію соціальної комунікації Української греко-католицької церкви. У 2010-2012 роках працював у консалтинговій компанії pro.mova. У 2010-2014 роках очолював відділ інформації та зовнішніх зв’язків УКУ. У 2011-2013 керував відділом єпархіальних прес-служб УГКЦ.

Нагадаємо, Школа журналістики УКУ (магістерська програма з журналістики) була відкрита у 2011 році в Українському католицькому університеті у Львові. У 2012 році тут, окрім кафедри журналістики, відкрилася кафедра медіакомунікацій.

Фото: Facebook Школи журналістики УКУ

А поділитися?Вам має сподобатись...