Синютка та мінус ще одне підприємство

logo
37602_sinjutka_ta_minus_we_odne_pidpriemstvo.jpeg


08.11.2016 10:09

Синютка та мінус ще одне підприємство

Один із найбільших виробників кондитерської продукції гримнув дверима та переїхав на Вінничину, пише газета “Експрес”. 

Днями голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка запевняв усіх, що в області щотижня має з’являтися нове підприємство. Новина — ніби чудова. Але — лише напівправдива.

Бо пан губернатор забув сказати, що при тому рівні корупції, який панує в області, усе буде навпаки — мінус одне підприємство кожного тижня.

На початку тижня стало відомо, що один із найбільших на Львівщині  виробників тортів і печива, колишній хлібокомбінат №2, який входив до ПАТ “Концерн Хлібпром”, переїхав зі Львова у Вінницю. Тепер він працюватиме на базі заводу “Вінницяхліб”.

Лише за добу роботи у Львові цех міг виготовити 4 тонни продукції. Натомість у Вінниці продуктивність виробітку становить тільки 1,5 тонни в день. 

І хоча на підприємстві переконують, що причина переїзду з Львівщини — збиткове виробництво та мала реалізація продукції, це пояснення дуже непереконливе. Адже кондитерський цех у Львові був відомий надзвичайно широким асортиментом продукції з доступними цінами. А у Вінниці їм доведеться конкурувати як мінімум із двома підприємствами солодощів Петра Порошенка.

Коментарів із цього приводу пан Синютка чомусь не дав. Так, голова ОДА не спромігся пояснити, чому дещо раніше Львівщина втратила також великого виробника молочної продукції, який перевів виробництво в сусідню область.

Хоча для обізнаних тут сюрпризів немає: керівництво Львівщини працює лише на вузьке коло корумпованої регіональної олігархії, а до загальних умов для ведення бізнесу йому байдуже. Ось підприємці й роблять свої висновки — на жаль, невтішні для кожного мешканця, бо бюджет від цього втрачає все більше й більше.

Оля ПІЛІЩУК

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?