Синютка віддав в оренду 7 га поблизу «дачі Добрика»

logo
22486_sinjutka_viddav_v_orendu_7_ga_poblizu_dac.png


Львівська облдержадміністрація передала в оренду на 10 років три земельні ділянки загальною площею 7 га поблизу селища Івано-Франкове Яворівського району ТОВ «Готель Бутік». Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки від 7 вересня 2016 року.

Саме на цих ділянках розташована база відпочинку «Янів» більш відома як «дача Добрика», яку у 2010 році було приватизовано. Як йдеться у розпорядженні, землю використовуватимуть в «оздоровчих цілях».

Цю інформацію підтвердив і директор ТОВ «Готель Бутік» Юрій Романюк.

«Можу лише сказати, що там буде сучасний готельно-відпочинковий комплекс. Там є все необхідне для цього – і ліс, і річка, і сама база, яку ми оновимо та осучаснимо», – зазначив Юрій Романюк.

Згідно з інформацією сайту YouControl, ТОВ «Готель Бутік» заснували у 2007 році. Проте, за словами директора, ця компанія наразі не має жодного готелю чи відпочинкового комплексу, окрім самої «дачі Добрика», а всі ці роки керівництво компанії займалось приватизацією цієї бази відпочинку та документами на право оренди землі. Облаштування відпочинкового комплексу розпочнуть одразу після укладання всіх необхідних договорів оренди.

Вартість оренди буде відома після того, як проведуть нормативно-грошову оцінку цієї землі та розробляють технічну документацію.


Реклама

А поділитися?