Синютка вимагає, щоб Садовий передав йому функції з вивозу сміття зі Львова

logo
103249_sinjutka_vimagae_wob_sadovij_peredav_jomu.jpeg


У четвер, 22 червня, голова Львівської ОДА Олег Синютка звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з тим, щоб міська рада делегувала ЛОДА функції управління твердими побутовими відходами на найближчих два роки. Про це Олег Синютка розповів на брифінгу журналістам.

Львів також має виділити 300 млн грн субвенції на рік для вивозу сміття обласному бюджету та передати у тимчасове управління ЛКП «Львівспецкомунтранс» на період дії повноваження з вивозу ТПВ. У свою чергу обласна влада бере на себе відповідальність протягом 20 днів очистити місто від сміття, а також протягом двох років здійснювати регулярне вивезення ТПВ зі Львова. За словами Синютки, до 2019 року ЛОДА зобов’язується ввести в експлуатацію комплекс з переробки відходів на території області.

За словами Олега Синютки, Андрій Садовий має 30 днів, щоб відповісти на це звернення. Однак, зважаючи на критичну ситуацію з вивозом сміття з міста, Синютка очікує відповідь уже у найближчі дні.

Додамо, що сьогодні, 22 червня, у Львові засідатиме обласна комісія з надзвичайних ситуацій, яка вийде на скайп-зв’язок з державною комісією з надзвичайних ситуацій. Як вчора зазначив віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, одним зі питань, які розглядатиме комісія, буде делегування функцій поводження з ТПВ у Львові Львівській ОДА.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...