Синютка займеться львівським сміттям, Супрун вивчає епідеміологічний стан міста

logo
102207_sinjutka_zajmetsja_lvivskim_smittjam_supr.jpeg


Сьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка має зустрітися з керівниками міст області і проситиме їх допомогти жителям Львова у вирішенні сміттєвої проблеми, написав на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.Фото: Варта-1

Фото: Варта-1

«Домовились, що він (Синютка – ред.) збере міських голів області і попросить їх вкотре прийти на допомогу львів’янам. Віце-прем’єру Геннадію Зубку доручу завтра також попрацювати з головами ОДА та міськими головами інших областей» — написав прем’єр-міністр.

Також він додав, що у Львові зараз перебуває в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, яка оцінить епідемологічну ситуацію.

«Протягом цього року уже не раз мені доводилося організовувати допомогу Львову і хочу й сьогодні запевнити, що львів’ян наодинці з цією ситуацією не залишимо» — додав Володимир Гройсман.

Нагадаємо, після минулотижневого звернення львівської міської комісії з питань НС щодо введення в місті надзвичайної екологічної ситуації між Андрієм Садовим і Володимиром Гройсманом не вщухає публічна суперечка. Міський голова стверджує, що київська влада блокує вивіз сміття зі Львова і не хоче допомогти вирішити проблему з накопиченими у місті відходами. Натомість прем’єр-міністр кілька разів заявляв, що Львів має достатньо ресурсів, щоби самотужки вирішити цю проблему і Садовий як обраний мер повинен це питання вирішити.

За останній тиждень Львів двічі звертався до центральної влади з приводу критичної ситуації з вивозом відходів. У місті накопичилося понад вісім тисяч тон сміття. Медики заявляють про критичну загрозу спалаху кишкових інфекцій. Мерія нарешті починає робити реальні кроки для роздільного збору відходів, щоби передовсім вивозити органічні відходи.

А поділитися?