Синютка закликав єпископа УПЦ (МП) вплинути на батька його підлеглої

logo
111725_sinjutka_zaklikav_episkopa_upc_mp_vplinut.jpeg


Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка звернувся з публічним листом до єпископа Львівського і Галицького УПЦ (МП) Філарета з проханням прийняти зважені рішення щодо спільного вшанування українських героїв, і не допустити повторення інциденту, який стався у Жовкві у суботу, 15 липня, під час похорону бійця антитерористичної операції Володимира Турчина. Про це повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Попрощатися з героєм, який загинув виконуючи бойове завдання на Сході країни, прийшли сотні людей. Під час проходження процесії на кладовище в усіх храмах відкривали ворота та дзвонили у дзвони. Проте брама Храму святих апостолів Петра і Павла УПЦ (МП) залишилася зачиненою.

Окрім того, у похованні брали участь священики усіх конфесій міста Жовкви, окрім УПЦ (МП). Ця ситуація викликала обурення тих, хто прийшов віддати останню шану загиблому.

Настоятелем Храму святих апостолів Петра і Павла у Жовкві є Стефан Хомин. За словами голови Конфедерація вільних профспілок Львівщини Андрія Соколова, на його громадянську позицію не вплинуло й те, що його донька Людмила Мандзій з 2016 року очолює департамент освіти і науки ЛОДА.


Реклама

А поділитися?