Синютка звинуватив «Самопоміч» у саботажі вивезення сміття зі Львова

logo
108084_sinjutka_zvinuvativ_samopomich_u_sabotazh.jpeg


Голова Львівської ОДА Олег Синютка у інтерв’ю Leopolis.news заявив, що депутати «Самопомочі» причетні до організації несанкціонованого скидання львівського сміття за межами Львівської області.

Говорячи про майбутню позачергову сесію Львівської облради Синютка сказав: «Я не чув від жодного з депутатів облради якихось зауважень стосовно проведення сесії. Хіба що від «Самопомочі». Тому що так виглядає, що якщо раніше у них був тихий саботаж процесу вивезення сміття, який полягав у неголосуваннях у різних радах, то тепер це вже відкритий саботаж. І цей відкритий саботаж починає проявлятися тим, що в деяких областях з’являються фури висипаного сміття. При чому це 100% роблять не перевізники, які сьогодні вивозять тверді побутові відходи з міста Львова. За попередньою інформацією, одному з водіїв заплатили 1,2 тис. умовних одиниць за те, що він взяв і фуру львівського сміття висипав посередині дороги».

На уточнююче запитання журналіста, для чого це робити, Синютка відповів: «А дуже хочеться напевно [показати], що, якщо це не зміг зробити Садовий, то це не може зробити ніхто інший».

Фрагмент інтерв’ю Leopolis.news

Додамо, що на початку липня у Івано-Франківській області було зафіксовано скидання відходів зі Львова. За даними місцевих ЗМІ, мова йде про кілька сотень тонн львівського сміття. У Львівській ОДА стверджують, що не причетні до цього інциденту.

Нагадаємо, 29 червня депутати Львівської міської ради проголосували за передачу функцій з управління відходами у Львові Львівській ОДА. Протягом двох років обласна влада займатиметься вивозом сміття з міста, натомість отримає 300 млн грн у рік.

Раніше Синютка звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з зверненням щодо передачі функцій з управління ТПВ у Львові терміном на два роки, він також просив виділити 300 млн грн на рік та передати у тимчасове управління ЛОДА міське підприємство з вивозу ТПВ. Водночас сьогодні перед сесією Олег Синютка зустрівся з керівниками фракцій у Львівській міськраді та запропонував свій проект ухвали, за який мали б проголосувати депутати. У цьому проекті зазначено, що ЛОДА займатиметься управлінням ТПВ безстроково. Це рішення фактично б унеможливило будівництво Львівською міськраою сміттєпереробного комплексу.

А поділитися?Вам має сподобатись...